Интернет магазин промышленных товаров с доставкой по всей Украине. Мы работаем без выходных. Индивидуальный подход к каждому клиенту.
Корзина товаров
В корзине покупок: ничего нет
В избранном: ничего нет
Основные разделы

Информация
На все товары, реализуемые в магазине i-Master, предоставляется гарантия сроком от 6 до 24 месяцев.

Популярные товары

Есть вопросы?
Звоните нам, пишите на электронную почту или же воспользуйтесь формой обратной связи.

Стабілізатор напруги для квартири, критерії вибору.

Адже вони допомагають заощадити наш час та взагалі полегшити життя, не зациклюючись кожен день у домашніх справах. Але реалії демонструють те, що загальна мережа може принести несподіванки для цих помічників у вигляді стрибків, коливань, а то й відключень напруги. Все це може відбитись на електроприладах не кращим чином, навіть до повного виходу зі строю. Ключовим параметром захисту є стабілізатор напруги.

Вибирайте надійний стабілізатор напруги українського виробництва на сайті - стаб.укр

Обрати стабілізатора напруги є задачею не складною на перший погляд, але й не такою простою. Адже якісний та ефективний вибір цього агрегату потребує вивчити декілька моментів.

Визначення мети і розуміння завдання, для вирішення якої обирається стабілізатор, - ключовий момент. Головне призначення - згладжування стрибків, просадок і сплесків напруги в загальній мережі.

Визначення мети тісно пов'язано з визначенням технічних даних цього приладу. Тому інформаця про те, де він буде розташований, про тип електромережі, про розкид напруги в лінії електропередач,про необхідну вихідну точність, про допустиме коливання та інші необхідні дані повинна бути вивчена до придбання стабілізатора напруги.

Якщо придбання стабілізатора стає необхідністю, треба визначати такі критерії вибору:

- Трифазний або однофазний. Який саме стабілізатор підійде для квартири. Даний критерій залежить від кількості приладів та їх характеристик, які є в квартирі і скільки фаз необхідно для їх сталого функціонування. До якого типу мережі підключена квартира.

- Підлогові або настінні (вертикальні і горизонтальні). Стабілізатори розміщені на підлозі є досить доступним варіантом, але займають значну частину площі. Ті, що розташовані на стіні, звісно не такі громіздкі, але коштують більше.

- Потужність. Для визначення необхідної потужності треба врахувати скільки приладів у квартирі та їх загальну сумарну потужність. Крім цього важливо буде враховувати напругу в електрощиті.

- Точність. Похибки при функціонуванні агрегату повинні бути якомога менші, допустимий поріг - 2%.

- Тип стабілізатора. Механічні, електронні, компенсаційні, ферорезонансні.

- Фірма (торгова марка). Це важливий критерій при виборі. Зазвичай покупці обирають європейські чи вітчизняні марки, адже їх китайські "брати" дешевші, але не такі якісні.

- Матеріал. Прилади з металу (корпус) більш надійні і міцні.

- Вартість. Критерій який при придбанні може стати вирішальним. Але не варто зовсім економити на приладі.

Враховуючи всі вищеназвані критерії вибір стабілізатора напруги для квартири стає не таким важким завданням. Якщо ж є сумніви у власних здібностях, аналітики радять звертатись до професійних консультантів, які, після аналізу наданих даних допоможуть підібрати кращий варіант. Стабілізатор напруги у квартирі це вже не розкіш та забаганка, це дійсна в наші дні необхідність. І якщо врахувати всі поради, обрати ефективний та якісний прилад, можна розраховувати на надійний та сталий захист домашніх електропомічників.

Купить наши товары можно с доставкой во все крупные города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Донецк, Одесса, Запорожье, Львов, Кривой Рог и другие.
ТОВАРЫ:
Каталог товаров
Прайсы
Акции
МАГАЗИН:
Доставка и оплата
Гарантия
Бренды
НАШИМ КЛИЕНТАМ:
Контакты
Поставщикам
Реклама на сайте
ПРОЕКТ:
О нас
Обратная связь
Cтатьи
© 2012-2013 i-Master.com.ua
Администрация не несет ответственности за достоверность информации, предоставляемой предприятиями.
Перепечатка материалов сайта возможна только с активной ссылкой на сайт.
Ваше имя:
Как и когда с Вами можно связаться:
Суть вопроса:
Идет отправка запроса...
Ваше сообщение доставлено и будет обработано в ближайшее время.
Произошла ошибка и мы не смогли выполнить Ваш запрос.