Интернет магазин промышленных товаров с доставкой по всей Украине. Мы работаем без выходных. Индивидуальный подход к каждому клиенту.
Корзина товаров
В корзине покупок: ничего нет
В избранном: ничего нет
Основные разделы

Информация
На все товары, реализуемые в магазине i-Master, предоставляется гарантия сроком от 6 до 24 месяцев.

Популярные товары
Карнизная фреза
Цена: 956.00 грн.

Есть вопросы?
Звоните нам, пишите на электронную почту или же воспользуйтесь формой обратной связи.

Переваги та особливості металосайдінгу

Обладнання для виробництва металевого сайдингу дозволяє зробити високоякісний будівельний матеріал, здатний подарувати застарілим фасадам будівель нове життя і привабливий зовнішній вигляд. З асортиментом панелей, варіантами оформлення стін можна ознайомитись ось тут. А поки поговоримо про споживчі якості матеріалу.

Переваги металосайдінгу

Монтується металосайдінг легко і просто. Спочатку на фасад будівлі встановлюється кріпильний каркас, а до нього вже прилаштовуються панелі. Подивіться за посиланням, як це виглядає та скільки коштує.

Матеріал надійний в експлуатації. У разі появи забруднень, його можна помити водою з розчиненим у ній миючим засобом. Плівка захищає від руйнівного впливу бруду полімерний склад, яким покривається оцинкування.

До очевидних переваг металевого сайдинга можна віднести наступне:

  • збереження споживчих властивостей матеріалу при різкому коливанні температур і несприятливих погодних умовах;
  • малий відсоток термічного розширення;
  • легкість панелей;
  • непомітне кріплення;
  • висока міцність;
  • оригінальний зовнішній вигляд.

Найчастіше металосайдінг застосовується при ремонті і утепленні старих будівель, а також для будівництва нових вентильованих фасадів. Зазори між прикріпленим до стіни утеплювачем і панелями металосайдінга не допускають всмоктування утеплювачем вологи і зменшують його теплопровідність.

Виробництво та різновиди сайдингу

В якості сировини використовується рулонна оцинкована сталь. З точки зору конструкції, кожна панель сайдинга є профільованим листом з кріпильними прорізами і замковим з'єднанням. Для додаткового захисту сталі, а також декоративного ефекту, зовнішня сторона панелей сайдинга покривається полімерним складом або фарбою.

Виробляється сталевий сайдинг листами, довжина яких може досягати 4 000 мм (4 метри), ширина варіюється в діапазоні від 200 до 250 мм (0,2-0,25 метра), товщина готового виробу, відповідно до стандартів, варіюється в діапазоні від 0,48 до 0,61 мм. При таких показниках довжини, ширини, висоти квадратний метр металосайдінга має масу від 2,4 до 3,5 кілограм.

Однією з переваг при придбанні сайдинга є можливість купити строго необхідну кількість матеріалу, так як кратність виробів дорівнює одиниці. У продажу можна знайти гладкий та перфорований металосайдінг. В першому прорізи для кріплення висвердлюють в процесі будівельних робіт, другий реалізується з уже готовими отворами. Незважаючи на те, що перфоровані моделі більш зручні в монтажу, користується популярністю саме гладкий сайдинг, так як він відрізняється універсальністю.

Купить наши товары можно с доставкой во все крупные города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Донецк, Одесса, Запорожье, Львов, Кривой Рог и другие.
ТОВАРЫ:
Каталог товаров
Прайсы
Акции
МАГАЗИН:
Доставка и оплата
Гарантия
Бренды
НАШИМ КЛИЕНТАМ:
Контакты
Поставщикам
Реклама на сайте
ПРОЕКТ:
О нас
Обратная связь
Cтатьи
© 2012-2013 i-Master.com.ua
Администрация не несет ответственности за достоверность информации, предоставляемой предприятиями.
Перепечатка материалов сайта возможна только с активной ссылкой на сайт.
Ваше имя:
Как и когда с Вами можно связаться:
Суть вопроса:
Идет отправка запроса...
Ваше сообщение доставлено и будет обработано в ближайшее время.
Произошла ошибка и мы не смогли выполнить Ваш запрос.