Интернет магазин промышленных товаров с доставкой по всей Украине. Мы работаем без выходных. Индивидуальный подход к каждому клиенту.
Корзина товаров
В корзине покупок: ничего нет
В избранном: ничего нет
Основные разделы

Информация
На все товары, реализуемые в магазине i-Master, предоставляется гарантия сроком от 6 до 24 месяцев.

Популярные товары


Переваги та особливості металосайдінгу

Обладнання для виробництва металевого сайдингу дозволяє зробити високоякісний будівельний матеріал, здатний подарувати застарілим фасадам будівель нове життя і привабливий зовнішній вигляд. З асортиментом панелей, варіантами оформлення стін можна ознайомитись ось тут. А поки поговоримо про споживчі якості матеріалу.

Переваги металосайдінгу

Монтується металосайдінг легко і просто. Спочатку на фасад будівлі встановлюється кріпильний каркас, а до нього вже прилаштовуються панелі. Подивіться за посиланням, як це виглядає та скільки коштує.

Матеріал надійний в експлуатації. У разі появи забруднень, його можна помити водою з розчиненим у ній миючим засобом. Плівка захищає від руйнівного впливу бруду полімерний склад, яким покривається оцинкування.

До очевидних переваг металевого сайдинга можна віднести наступне:

  • збереження споживчих властивостей матеріалу при різкому коливанні температур і несприятливих погодних умовах;
  • малий відсоток термічного розширення;
  • легкість панелей;
  • непомітне кріплення;
  • висока міцність;
  • оригінальний зовнішній вигляд.

Найчастіше металосайдінг застосовується при ремонті і утепленні старих будівель, а також для будівництва нових вентильованих фасадів. Зазори між прикріпленим до стіни утеплювачем і панелями металосайдінга не допускають всмоктування утеплювачем вологи і зменшують його теплопровідність.

Виробництво та різновиди сайдингу

В якості сировини використовується рулонна оцинкована сталь. З точки зору конструкції, кожна панель сайдинга є профільованим листом з кріпильними прорізами і замковим з'єднанням. Для додаткового захисту сталі, а також декоративного ефекту, зовнішня сторона панелей сайдинга покривається полімерним складом або фарбою.

Виробляється сталевий сайдинг листами, довжина яких може досягати 4 000 мм (4 метри), ширина варіюється в діапазоні від 200 до 250 мм (0,2-0,25 метра), товщина готового виробу, відповідно до стандартів, варіюється в діапазоні від 0,48 до 0,61 мм. При таких показниках довжини, ширини, висоти квадратний метр металосайдінга має масу від 2,4 до 3,5 кілограм.

Однією з переваг при придбанні сайдинга є можливість купити строго необхідну кількість матеріалу, так як кратність виробів дорівнює одиниці. У продажу можна знайти гладкий та перфорований металосайдінг. В першому прорізи для кріплення висвердлюють в процесі будівельних робіт, другий реалізується з уже готовими отворами. Незважаючи на те, що перфоровані моделі більш зручні в монтажу, користується популярністю саме гладкий сайдинг, так як він відрізняється універсальністю.

Купить наши товары можно с доставкой во все крупные города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Донецк, Одесса, Запорожье, Львов, Кривой Рог и другие.
ТОВАРЫ:
Каталог товаров
Прайсы
Акции
МАГАЗИН:
Доставка и оплата
Гарантия
Бренды
НАШИМ КЛИЕНТАМ:
Поставщикам
Реклама на сайте
ПРОЕКТ:
О нас
Обратная связь
Cтатьи
© 2012-2013 i-Master.com.ua
Администрация не несет ответственности за достоверность информации, предоставляемой предприятиями.
Перепечатка материалов сайта возможна только с активной ссылкой на сайт.
Ваше имя:
Как и когда с Вами можно связаться:
Суть вопроса:
Идет отправка запроса...
Ваше сообщение доставлено и будет обработано в ближайшее время.
Произошла ошибка и мы не смогли выполнить Ваш запрос.